HAL20-12VF - HALEMEIER LED 12 Volt - Strømforsyning - 20 watt
search
HAL20-12VF - HALEMEIER LED 12 Volt - Strømforsyning - 20 watt - JKE
check_box Mere end 20 stk på lager
S2-112
Kompakt kvalitets LED strømforsyning med én udgang, som leverer en konstant spænding på 12VDC. Kan tilsluttes til eksempelvis Halogenpærer, LED bånd, LED spots og LED pærer. Passer til JKE design-køkkener.
LED 12 Volt Strømforsyning - 20 watt - HAL20-12VF
LED Power Supply
Prim: 200-240VAC, 50Hz
12VDC, Max 1.67A 20W
2 Meter ledning
Dimensioner: 154 x 50 x 14mm.